Proč naše bazény?

 Vybrali jsme pro Vás to nejlepší – spokojenost zákazníka pro nás není jen marketing, zakládáme si na ní:

 

Proč bazén z těžké fólie?

Jediná cenové dostupná alternativa pro oblíbené plastové bazény, které i přes udávanou životnost např. 50 let každým rokem blednou, plast křehne, stěny se vlní a nezle je nijak obnovit. Jejich majitelé pak musejí bazén buď vybourat nebo vyložit onou fólií. Tato těžká fólie není tvarově omezena,  delší životnost, mnohem více barevných dekorů a její výměna je časově a finančně šetrná.

 

 Proč děláme jen bazény se skimmerem a ne přelivové?

Přelivové nekomerční bazény nejsou vhodné pro venkovní užití. Nenechte se zmást veřejnými koupališti – jedná se o zcela jiné bazény. Cenově přijatelné přelivové bazény zpravidla nemají vyrovnávací nádrž, která je nezbytná pro normální funkci filtrace a zákazníci jsou tak nuceni denně hlídat, zda mají v přelivové žlábku dostatek vody.

 

Vyplatí se zastřešení?

Zastřešení je jediná spolehlivá varianta zakrytí venkovního bazénu, která chrání bazén před vlivy okolí, ohřívá vodu, snižuje odpar i množství potřebné chemie a zásadně prodlužuje koupací sezónu.

 

Co je bazénová technologie?

Jedná se o souhrnný název pro filtraci a další zařízení. Základním prvkem je filtrační čerpadlo a písková filtrace. Používáme výhradně filtrace, které jsou na trhu spoustu let a máme tedy zpětnou vazbu, že fungují dobře. Tyto komponenty dále doplňujeme na přání zákazníka například zařízením pro úpravu slané vody, regulaci ph, tepelným čerpadlem apod.

 

 A co další typy bazénů?

Pro náročné zákazníky dále připravujeme:

  • nerezové bazény (i přelivové)
  • keramické bazény

 

Proč my?

  • vybíráme zásadně kvalitní komponenty, jejichž kvalitu jsme ochotni předvést, dokázat a vysvětlit
  • držíme cenu s konkurencí
  • máme letité zkušenosti
  • známe konkurenční bazény i jejich slabiny – jezdíme na jejich servisy a opravy
  • věnujeme se zákazníkům
  • poskytujeme podrobné poradenství
  • zajistíme kompletní realizaci od A do Z

 

Stále nejste rozhodnuti? Sjednejte si s námi nezávaznou schůzku!

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení