TOP instalované technologie

Nejen výběr bazénového skeletu a zastřešení, ale také vybraná technologie je zásadní. Je velmi snadné podlehnout reklamní kampani o dlouhověkém a bezúdržbovém bazénu. Vytvořili jsme pro Vás přehled nejčastěji montovaných kvalitních bazénových komponentů.

Základní zařízení

Filtrace:

preva6

Filtrační set Azur je léty osvědčený. Ani po mnoha letech nedochází k únikům z filtračního zařízení. Nehrozí praskání ani nafukování nádoby a čerpadlo Preva je nejlevnější kvalitní čerpadlo určeno opravdu pro slanou vodu.

Úprava slanou vodou:

GenSalt.jpg_7

Zodiac je příslibem té nejvyšší kvality, která je k dostátní. I přesto lze základní úpravu slanou vodou pořídit za cenu porovnatelnou s tou nejlevnější čínskou kopií. Zodiac Gensalt neklade přehnané nároky na uživatele. V této cenové relaci není rozumné vybírat složitější zařízení s měřením ph a rx (orp) hodnot. Bývají zpravidla nespolehlivá a výrazně poruchová. Toto zařízení je levné a s minimem Vašeho přispění udrží vodu křišťálově čistou.

 

Pro náročné zákazníky

Filtrace:

ppg-3003021251-1

Sklolaminátové filtrační nádoby Tagelus a Triton jsou naprostou špičkou ve filtraci vody. Mají patentovanou technologii Clearpro. U běžných filtrací zajišťuje sbírání vody z písku systém sběračů s miniaturními otvory. Sběrače v těchto zařízeních však žádné otvory nemají. Jsou vyrobeny z pórovitého materiálu, který zachytí mnohem menší částice než běžné filtrace.

Úprava vody / slané vody:

asin-aqua-clfasin-aqua-salt-clf

Jestliže chcete chcete maximální péči a kvalitu, věřte, že zařízení Aseko jsou to pravé. Překvapivě cena není tak vysoká oproti nekvalitní konkurenci. Co je u konkurenčních zařízení za výrazný příplatek (a poté platíte znovu a znovu), zde je v základu a mnohem kvalitněji. Jsou vybavena dotykovým displejem, připojením k internetu, měřením salinity, volného chlóru, redox potenciálu, teploměrem,... Umí ovládat filtraci, automatické ventily, dopouštění, ohřev, atd. Žádný jiný systém neumí tak inteligentně a samostatně pečovat o bazén. Teprve zde se můžeme bavit o bezúdržbovosti. Levnější alternativy jsou jen vyhozené peníze.

Tepelná čerpadla

INVERTER_NEW_DISPLAY

Tepelná čerpadla Fairland spojují kvalitu s výhodnou cenou. Nabízíme dvě řady invertorových čerpadel (mini/full). Topí i chladí, přizpůsobují svůj výkon aktuální potřebě a vyšší řada disponuje možností propojení přes wifi.