TOP instalované technologie

Nejen výběr bazénového skeletu a zastřešení, ale také vybraná technologie je zásadní. Je velmi snadné podlehnout reklamní kampani o dlouhověkém a bezúdržbovém bazénu. Vytvořili jsme pro Vás přehled nejčastěji montovaných kvalitních bazénových komponentů.

Základní zařízení

Filtrace:

preva6

Filtrační set Azur je léty osvědčený. Ani po mnoha letech nedochází k únikům z filtračního zařízení. Nehrozí praskání ani nafukování nádoby a čerpadlo Preva je nejlevnější kvalitní čerpadlo určeno opravdu pro slanou vodu.

Úprava slanou vodou:

GenSalt.jpg_7

Zodiac je příslibem té nejvyšší kvality, která je k dostátní. I přesto lze základní úpravu slanou vodou pořídit za cenu porovnatelnou s tou nejlevnější čínskou kopií. Zodiac Gensalt neklade přehnané nároky na uživatele. V této cenové relaci není rozumné vybírat složitější zařízení s měřením ph a rx (orp) hodnot. Bývají zpravidla nespolehlivá a výrazně poruchová. Toto zařízení je levné a s minimem Vašeho přispění udrží vodu křišťálově čistou.

 

Pro náročné zákazníky

Filtrace:

ppg-3003021251-1

Sklolaminátové filtrační nádoby Tagelus a Triton jsou naprostou špičkou ve filtraci vody. Mají patentovanou technologii Clearpro. U běžných filtrací zajišťuje sbírání vody z písku systém sběračů s miniaturními otvory. Sběrače v těchto zařízeních však žádné otvory nemají. Jsou vyrobeny z pórovitého materiálu, který zachytí mnohem menší částice než běžné filtrace.

Úprava vody / slané vody:

asin-aqua-clfasin-aqua-salt-clf

Jestliže chcete chcete maximální péči a kvalitu, věřte, že zařízení Aseko jsou to pravé. Překvapivě cena není tak vysoká oproti nekvalitní konkurenci. Co je u konkurenčních zařízení za výrazný příplatek (a poté platíte znovu a znovu), zde je v základu a mnohem kvalitněji. Jsou vybavena dotykovým displejem, připojením k internetu, měřením salinity, volného chlóru, redox potenciálu, teploměrem,... Umí ovládat filtraci, automatické ventily, dopouštění, ohřev, atd. Žádný jiný systém neumí tak inteligentně a samostatně pečovat o bazén. Teprve zde se můžeme bavit o bezúdržbovosti. Levnější alternativy jsou jen vyhozené peníze.

Tepelná čerpadla

INVERTER_NEW_DISPLAY

Tepelná čerpadla Fairland spojují kvalitu s výhodnou cenou. Nabízíme dvě řady invertorových čerpadel (mini/full). Topí i chladí, přizpůsobují svůj výkon aktuální potřebě a vyšší řada disponuje možností propojení přes wifi.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení